Biyokimyasal Kan Tahlili

Catalyst One™ Biyokimya Analiz Cihazımızla GÜVENİLİR SONUÇLAR.

IDEXX kuru slayt teknolojisi ile sonuçların doğruluğuna güveniyoruz. 

IDEXX kuru slayt teknolojisi, sorunlu numunelerde dahi doğru sonuçlar sağlar. Hastanın muayenesi esnasında eşsiz teşhis öngörüsü Kliniğimizde sadece 8 dakikada, biyokimya ve elektrolit sonuçlarına kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Sonuçlar, hekim muayenesine devam ederken hızlıca elde ediliyor; bu da hasta sahibinin durumu anlamasına ve kabullenmesine yardımcı oluyor. Genişletilmiş test menümüz ile; fruktozamin, fenobarbital ve idrarda protein kreatinin oranı dahil, laboratuvar standartlarında 29 farklı parametre sonucu elde edebiliyoruz.

IDEXX Catalyst ONE

ALB

ALKP

ALT

AMYL

AST

BUN

Ca

CHOL

CK

CI

CREA

FRU

GGT

GLU

K

LAC

LDH

LIPA

Mg

Na

NH3

PHBR

PHOS

TBIL

TP

TRIG

UCRE

UPRO

URIC

ALB

ALKP

ALT

Ca

GLU

NH3

ALKP

ALT

AST

BUN

BUN/CREA

CREA

Kapsamlı ve Esnek Test Menüsü Hazır 7 CLIP Chem 17 Panel Köpekler için en ideal, kapsamlı paneldir (sağlık kontrolü, acil durumlar, hastalık).

Ayrıca erişkin ve geriatrik köpeklerde anestezi öncesi tarama için de kullanılır. Özel testler Fruktozamin Hızlı sonuçlar ile diabetik hastaların takibi. Hızlı ve doğru fruktozamin seviyesi ölçümü ile diabetik kedi ve köpeklerde teşhis ve takip imkanı sağlar.

Fenobarbital Nöbet geçiren hastalar için hazırlıklıyız. Fenobarbital seviyesi ölçümü. Muayene sırasında sadece dakikalar içerisinde fenobarbital seviyesini doğru şekilde ölçerek hastamızı takip edebiliyor ve düzenlemeler yapabiliyoruz.

İdrar P:C Oranı Tek analiz ile renal hastalıklarda erken teşhis. Bir analizde iki parametre ölçümü; sayısal verilerle proteinüri tespitine yardımcı olarak renal hastalıklarda erken teşhise gitmemizi sağlıyor.

© Copyright 2016 Atakent Veteriner Polikliniği. My Atölye.