Atakent Veteriner Polikliniği


Vizyonumuz : Çağdaş uygarlık düzeyinde gelişmeleri yakından takip eden hastalarına (minik dostlarımıza) ve hasta sahiplerine (dostlarımıza) en iyi hizmeti veren, birlikte çalıştığı firmalar ve kuruluşlar tarafından tercih edilen, ülkesinde ve kendi bölgesi içerisinde en güvenilir ve itibarlı kurum olmak.

Misyonumuz : Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını benimseyen, hastanın (minik dostumuzun), hasta sahiplerinin memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, mesleki sorumluluk bilinciyle bilimsel temellere dayalı,mevcut imkânlar içerisinde en iyi hizmeti sunmaktır.

ATAKENT VETERİNER POLİKLİNİĞİ ailesi olarak kapılarımızı sizlere açtığımız 2004 yılından beri Etik ve Deontolojik yaklaşımlarımızla Siz değerli dostlarımızın güvenini kazandık. Bu güvene layık olabilmek için günden güne kendimizi geliştirmek adına dünyada veteriner hekimliği ile ilgili neler yapıldığını, yeni çalışmaları, literatürleri ve yurt dışı kongre ve eğitimlerinin yakından takip ederek kliniğimizi bugünlere getirdik. 2008 itibariyle bölgemizde İLK tam donanımlı VETERİNER TIP MERKEZİ olarak hizmet vermeye başladık.

Polikliniğimizde teşhis ve tedavi amacıyla kullanılan ;

– Ozon Terapi Ünitesi

– Elektrokardiyografi cihazı (E.K.G.) 

– Lazer Tedavi Ünitesi

– Dijital Röntgen

– Ultrason

– Kan Analiz Cihazları

– Hemogram Analiz Cihazı

– Biyokimyasal Kan Analiz Cihazı

– Kan Gazları Cihazı

– Kapalı Sistem Anestezi Cihazı

– Diş Tedavisi, Dolgu ve Işınlı Dolgu Ünitesi

– Radyo Frekanslı Cerrahi Cihazı

– Digital E.C.G.

– Renkli Doppler (EKO)

– Oksijen Ünitesi

– Yoğun Bakım Ünitesi

– İdrar Analizi Cihazlarımız bulunmaktadır.

– Ayrıca Acil vakalarımız için ;

– Ambulans ve Servis hizmetimiz de mevcuttur.

Polikliniğimiz 2 kattan oluşmaktadır. Giriş katında Pet Shop, Bekleme Salonu, Hasta Kabul, Röntgen, Ön muayene ve Aşı Odaları bulunmaktadır. Üst Katta ise Operasyon Salonu, Röntgen Odası, Laboratuar, Ultrason ve EKG Odası, Muayene odası, Kuaför Salonu ve Başhekim Odası bulunmaktadır. Polikliniğimiz 24 saat kamera sistemi ile izlenmekte olup, Minik Dostlarımız için en küçük ayrıntılar bile izlenerek kayıt altına alınmaktadır.

Kısacası en iyiyi hak ettiğini düşündüğüm minik dostlarımıza hastane formatında bir polikliniği kurmuş olmaktan gurur duyduğumu da bu vesile ile sizlere bildirmekten ekibim ve kendi adıma mutluluk duyarım.

Saygılarımla.

Dr. Vet. Hek. Levent BAYRAKTAR
    Atakent Veteriner Polikliniği
      Sorumlu Veteriner Hekimi

© Copyright 2016 Atakent Veteriner Polikliniği. My Atölye.